Technische specificaties NetApp-diskshelves en storagemedia

Specificatie Rackeenheden DS4246[1] DS4486 DS4243[2]
Rackeenheden 2U 4U 4U 4U
Schijven per behuizing 24 24 48 24
Schijven per rackeenheid 12 6 12 6
Schijfvormfactor 2,5 inch kleine vormfactor 3,5 inch grote vormfactor 3,5 inch grote vormfactor 3,5 inch grote vormfactor
Schijfcarrier Eén schijf Eén schijf Twee schijven (dubbel) Eén schijf
Capaciteitsschijven N.v.t. 2 TB, 3 TB, 4 TB en 6 TB bij 7200 tpm 4 TB bij 7200 tpm 2 TB en 3 TB bij 7200 tpm
Performanceschijven 600 GB, 900 GB en 1,2 TB bij 10.000 tpm N.v.t. N.v.t. 600 GB bij 15.000 tpm
Zelfversleutelende schijven[3] 900 GB bij 10.000 tpm, 800 GB SSD AES-256, conform FIPS 140-2 4 TB bij 7200 tpm, AES-256, conform FIPS 140-2 N.v.t.  
Solid-State Disks (volledig en gemengde shelf) 200 GB, 400 GB, 800 GB, 1,6 TB, 200 GB + 900 GB, 400 GB + 1,2 TB 200 GB + 2 TB, 200 GB + 4 TB, 200 GB + 2 TB, 400 GB + 4 TB, 400 GB + 6 TB N.v.t. N.v.t.
Ondersteunde controllers FAS2500-serie, FAS8000-serie, FAS2200-serie, FAS/V3200-serie[5], FAS/V6200-serie FAS2500-serie, FAS8000-serie, FAS2200-serie, FAS/V3200-serie[5], FAS/V6200-serie FAS8000-serie, FAS/V3200-serie[4], FAS/V6200-serie FAS2500-serie, FAS8000-serie, FAS2200-serie, FAS/V3200-serie, FAS/V6200-serie
Shelf I/O-modules Dubbele IOM6-modules Dubbele IOM6-modules Dubbele IOM6-modules Dubbele IOM3-modules
Ondersteuning voor optische SAS  
Stroomvoorziening / koelventilatoren Dubbele, hot-pluggable, geïntegreerde voedingen / ventilatoren Redundante, hot-pluggable, geïntegreerde voedingen / ventilatoren; twee voedingen vereist voor HDD's en SSD's. Redundante, hot-pluggable, geïntegreerde voedingen / ventilatoren; vier voedingen vereist. Redundante, hot-pluggable, geïntegreerde voedingen / ventilatoren; twee voedingen vereist voor capaciteits-HDD's en SSD's; vier voedingen vereist voor performance-HDD's.
AC-ingangsspanning
(automatisch bereik, VRMS)
100–120 V of 200–240 V
Frequentie AC-ingangsvermogen 50–60 Hz
DC-ingangsvermogen Niet beschikbaar
Gewicht met volledige lading 22,2 kg 49,9 kg 68 kg 49,9 kg
Afmetingen Hoogte: 8,5 cm (3,4 inch)
Breedte: 48,0 cm (19 inch)
Diepte: 48,4 cm (19,1 inch)
Hoogte: 17,8 cm (7 inch)
Breedte: 48,3 cm (19 inch)
Diepte: 61 cm (24 inch)
Hoogte: 17,8 cm (7 inch)
Breedte: 48,3 cm (19 inch)
Diepte: 71 cm (28 inch)
Hoogte: 17,8 cm (7 inch)
Breedte: 48,3 cm (19 inch)
Diepte: 61 cm (24 inch)
Vrije ruimte Voorzijde — koeling: 5,3 cm (6 inch)
Voorzijde — onderhoud: 30,5 cm (12 inch)
Achterzijde — koeling en onderhoud: 55,9 cm (25 inch)
Voorzijde — koeling: 5,3 cm (6 inch)
Voorzijde — onderhoud: 30,5 cm (12 inch)
Achterzijde — koeling en onderhoud: 55,9 cm (25 inch)
Voorzijde — koeling: 15,3 cm (6 inch)
Voorzijde — onderhoud: 30,5 cm (12 inch)
Achterzijde — koeling en onderhoud: 91,4 cm (36 inch)
Voorzijde — koeling: 15,3 cm (6 inch)
Voorzijde — onderhoud: 30,5 cm (12 inch)
Achterzijde — koeling en onderhoud: 55,9 cm (25 inch)
Geluidsproductie indien in bedrijf 6,2 dB LwAd (2 PCM's) 7,0 dB LwAd (4 PCM's)
Temperatuur Bedrijf: 10° C tot 40° C
Niet in bedrijf: –40° C tot 70° C
Relatieve luchtvochtigheid Bedrijf: 20% tot 80% niet-condenserend;
Niet in bedrijf: 10% tot 95% niet-condenserend
Hoogte Bedrijf: 0 tot 3.045 m
Niet in bedrijf: –305 tot 12.192 m

[1] De DS4246-diskshelf ondersteunt alleen configuraties van capaciteitsschijven en 'gemengde shelf' SSD-configuraties waarin SSD's zijn gecombineerd met capaciteitsschijven.

[2] De DS4243-diskshelf is niet meer leverbaar bij nieuwe systemen, maar blijft wel verkrijgbaar als aanvullende storage.

[3] NSE vertrouwt op de fabrikant van de schijf voor assurance-level certificering. [3] Zelfversleutelende schijven (SED's) die met NetApp Storage Encryption (NSE) worden gebruikt, kunnen in hetzelfde storagesysteem niet worden gecombineerd met niet-versleutelende HDD's. SnapLock en MetroCluster worden niet ondersteund met NSE.

Ondersteuning van Data ONTAP
Raadpleeg de Disk Drive & Firmware Matrix op de NetApp Support-site voor actuele gegevens over de ondersteunde schijftypen per Data ONTAP-versie.

Optische SAS
Type kabel Lengten Connectiviteit Type connector
Multi-Mode actieve optische kabel 1 m, 2 m, 3 m, 5 m, 15 m, 30 m, 50 m Controller-naar-shelf en shelf-naar-shelf QSFP-naar-QSFP
Multi-Mode directe kabelverbinding Aangepaste lengten tot 150 m Controller-naar-shelf en shelf-naar-shelf QSFP-transceivers met MPO-kabel
Multi-Mode optische patchpanelverbinding* 5 m en 30 m Maximale totale kabelafstand 150 m Controller-naar-shelf QSFP-transceivers met MPO-kabel naar LC, SC, of MTRJ-breakout
Enkelvoudige modus optische patchpanelverbinding[4] 5 m en 30 m Maximale totale kabelafstand 500 m Controller-naar-shelf QSFP naar LC-, SC- of MTRJ-breakout

[4] MetroCluster-configuratie vereist